Doskonale rozumiem, że w czasie pandemii decyzję o każdej osobie, która będzie Wam towarzyszyć w dniu porodu będziecie podejmować z dodatkową rozwagą.

Jeśli chcielibyście uwiecznić chwile pierwszego spotkania, jestem gotowa do Was dołączyć, aby wykonać reportaż z narodzin Waszego Maleństwa w pełnym poszanowaniu zasad bezpieczeństwa i zachowaniu wszelkich środków ostrożności, o których mi powiecie. Dbam na co dzień o bezpieczeństwo swoje i swojej rodziny, unikam skupisk ludzi i przestrzegam rekomendacji GIS.

Jeśli planujecie poród w domu to koniecznie porozmawiajcie z położnymi, które będą Wam towarzyszyć na jakich zasadach mogę dołączyć i jakie środki ostrożności powinny być przestrzegane np. noszenie maseczki, rękawiczek etc.

Przestrzeń domowa jest wspaniałym miejscem do wykonania reportażu z narodzin. Jest naturalnym otoczeniem dla Was. Dodatkowo Was wyraża. Nie przejmujcie się, że nie będzie być może idealnie posprzątane, albo że macie malutkie pokoje czy łazienkę. Już moja w tym głowa, żeby znaleźć dobrą perspektywę i ciekawą kompozycję, aby zdjęcia wyszły wyjątkowo. Po latach wspaniale jest właśnie spojrzeć na to jak wyglądało nasze mieszkanie. Potęguje to wyjątkowość reportażu z narodzin. Przy domowym porodzie pojawiają się dodatkowo niesamowite emocje wszystkich domowników – starszych dzieciaków, dziadków czy Waszych pupili. Fotografując historię narodzin na pewno zatrzymam je w kadrach.

Jeśli macie pytania odnośnie wykonywania przeze mnie takiego reportażu chętnie się z Wami niezobowiązująco spotkam „na żywo” albo wirtualnie na ZOOM lub innym video komunikatorze. Chętnie usłyszę, jakie są Wasze oczekiwania. Poznam Was a wy mnie.

Wiem, że porody domowe nie są refundowane przez NFZ a czas pandemii nie jest ekonomicznie łatwym czasem więc przygotowałam specjalną ofertę na reportaż dla rodziców planujących narodziny w domu.

Czekam na Wasz kontakt.