Temat fotografii porodowej wywołuje wiele emocji, wszędzie gdzie się pojawia. Po programie w DD TVN, gdzie opowiadałam o zdjęciach z narodzin (zobacz tutaj) dostałam wiele pytań o tym jak pracuję, jak wygląda takie reportaż . Ja też byłam bardzo ciekawa, co kobiety w Polsce sądzą o fotografii porodowej i jakie mają z nią doświadczenia. Tak się narodziła idea akcji „Powiedz mi co myślisz o fotografii porodowej”. W zeszłym roku zachęcałam kobiety do wypełnienia ankiety o tym czym jest dla nich fotografia, czy idea profesjonalnego reportażu z narodzin jest fajna czy niekoniecznie, dlaczego by się zdecyzowały a dlaczego nie zatrudnić fotografa aby uwiecznił chwilę piwerszego spotkania. Udało się zebrac ponad 1900 ankiet. Wszystkim serdecznie dziekuję za poświęcony czas! Wyniki badania dały mi sporo do myślenia, a swoimi spostrzeżeniami podzieliłam się na Live. Jeśli ciekawi Cię czy Polki są gotowe na fotografię z narodzin dziecka zapraszam do obejrzenia. Raport z wynikami ankiety w przygotowaniu.

Część 1: Czy to fajny pomysł? Czy kobiety które już rodziły mają zdjecia z tych chwil? Czy żałują że nie było z nimi fotografa? Zdjecia z porodu czy z narodzin?

Część 2: Co jest najczęstszym stoperem przez zatrudnieniem fotografa? Odpowiedzi na pytania które chciałabyś zadać fotografowi: co kiedy jest cc, co ze zgodą, czy błyskam, czy jestem na sali przez cały czas, ile to kosztuje