Moje fotografie były wielokrotnie wybierane zdjęciem dnia, czy inspiracją tygodnia oraz publikowane przez międzynarodowe portale fotograficzne. Ostatnio zdobyły laury na Chld Photo Competition: drugie miejsce w swojej kategorii, wyróżnienie specjalne i 3 inne wyróżnienia.

Child Photo Competition 2019 1st Half

Wszystkie zgłoszone przeze mnie zdjęcia do jednego z największych światowych konkursów czarnobiałej fotografii dziecięcej Child Photo Competition 2019 1st Half w kategorii Fotografia Dokumentalna zostało nagrodzonych. Mój kadr „Welcome to this World” zajął drugie miejsce, kadr “She Is with Us” został wyróżniony, a kadry “Cutting cord”, “First screem” i “First touch” zobyły nominację. To ogromny sukces i święto polskiej fotografii porodowej. Ten konkurs potwierdza że to już jest światowy poziom!

Birth Becomes Her

Moje zdjęcie zostało również wyróżnione w prestiżowym konkursie fotografii porodowej Birth Becomes Her w kategorii Poród w Szpitalu. Niesamowite jest widzieć swoje zdjęcie w galerii z wybranymi w głosowaniu publiczności najlepszymi kadrami fotografów porodowych z całego świata. WOW!

Child Photo Competition 2018 2nd Half

Zdobyłam nominację w jednym z największych światowych konkursów czarnobiałej fotografii dziecięcej Child Photo Competition 2018 2nd Half w kategorii Fotografia Dokumentalna. To ogromne wyróżnienie dla mojej pracy.

Polish Photography Competition

Fotografia „Sister is born” wygrała w wyzwaniu Historia drugiego planu w Polish Photography Competition.