Moje fotografie są dostrzegane i nagradzane w międzynarodowych konkursach dedykowanych fotografii z narodzin oraz konkursach rodzinnej fotografii dokumentalnej. Mimo, że ta fotografia wciąż raczkuje w Polsce, mogę powiedzieć że jest na światowym poziomie!

2023 Birth Photography Image Competition Winners Announced
2022 Birth Photography Image Competition Winners Announced
Documentary Family Award Fall 2021
Birth&Beyond Photography Awards – Winner
2021 Birth Photography Image Competition Winners Announced
Birth Become You’s 2020 Image Celebration | Best of Birth Photography
Child Photo Competition 2019 1st Half

Wszystkie zgłoszone przeze mnie zdjęcia do jednego z największych światowych konkursów czarnobiałej fotografii dziecięcej Child Photo Competition 2019 1st Half w kategorii Fotografia Dokumentalna zostało nagrodzonych. Mój kadr „Welcome to this World” zajął drugie miejsce, kadr “She Is with Us” został wyróżniony, a kadry “Cutting cord”, “First screem” i “First touch” zobyły nominację. To ogromny sukces i święto polskiej fotografii porodowej. Ten konkurs potwierdza że to już jest światowy poziom!

Child Photo Competition 2019 2nd Half
Documentary Family Awards 2019

Moje dwie fotografie znalazły się w finale międzynarodowego konkursu fotograficznego Documentary Family Awards w kategorii BIRTH. A jedna z nich – ta wykonana nad ranem w szpitalu św. Zosi zakwalifikowała się nawet do najlepszej 16!!!! Rety nie mogę w to uwierzyć, ze tak wybitna fotografka jak Kristen Lewis patrzy na moje zdjęcie i mówi: „I love the mood of this photo”.

Birth Becomes Her

Moje zdjęcie zostało również wyróżnione w prestiżowym konkursie fotografii porodowej Birth Becomes Her w kategorii Poród w Szpitalu. Niesamowite jest widzieć swoje zdjęcie w galerii z wybranymi w głosowaniu publiczności najlepszymi kadrami fotografów porodowych z całego świata. WOW!

Child Photo Competition 2018 2nd Half

Zdobyłam nominację w jednym z największych światowych konkursów czarnobiałej fotografii dziecięcej Child Photo Competition 2018 2nd Half w kategorii Fotografia Dokumentalna. To ogromne wyróżnienie dla mojej pracy.

Polish Photography Competition

Fotografia „Sister is born” wygrała w wyzwaniu Historia drugiego planu w Polish Photography Competition.

Fotografia „Cord” wygrała w wyzwaniu Ten Moment w Polish Photography Competition.